Şirket

SAREMCO DENTAL AG-
Sağlığınız bizim için önemli.

St. Gallen Rhine Valley merkezli SAREMCO Dental AG, diş hekimliği için yüksek kaliteli ışıkla sertleşen plastiklerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Bir geliştirici ve üretici olarak SAREMCO, ürünlerin biyouyumluluğuna ve işlevselliğine odaklanır.

Bağımsız İsviçre şirketi, dünyada ilkler de dahil olmak üzere sürekli yenilikler ve sürekli kalite ile ekonomik başarıyı garanti ediyor.

Hikaye

Doğu İsviçre’deki bir dişhekimliği şirketinde diş malzemeleri geliştirme bölümünün eski başkanı olan deneyimli kimyager Adalbert Schmid, 1987’de serbest mesleğe adım atmaya cesaret etti ve SAREMCO AG şirketini kurdu. Hastalara ve kullanıcılara mümkün olan en yüksek faydayı sağlayan ürünler geliştirme vizyonunu büyük bir şevkle sürdürüyor. Bunlar, biyouyumluluk ve işlevsellik açısından özel benzersiz satış noktalarına sahip restoratif diş hekimliği için ışıkla sertleşen plastikleri ve aynı zamanda tırnaklar için renk ve modelleme jelleri gibi kozmetik sektörü için ışıkla sertleşen plastikleri içerir.

2016 yılında, başarılı bir yönetim satın alımıyla şirket halefi güvence altına alındı. Bugün, Saremco Dental AG ve Saremco Cosmetics AG, bağımsız mülkiyet ve yönetime sahip iki şirkettir. SAREMCO’nun dental endüstrisinde çok fazla deneyime sahip uzun süreli bir çalışanı olan Franca Schmid, SAREMCO Dental AG’yi sahip ve CEO olarak devralarak ürünlerin yenilikçiliğine ve biyouyumluluğuna odaklanmaya devam ediyor ve uluslararası bayi ağını hedefli bir şekilde genişletiyor . Adalbert Schmid, Yönetim Kurulu üyesi olarak şirketin hizmetine girmeye devam edecek.

Kalite

SAREMCO Dental, 1993’ten beri GMP ve ISO sertifikasına sahiptir. Uzmanlardan oluşan ekip, modern, iyi donanımlı kalite laboratuvarlarında katı standartlara uyulmasını sağlar. Almanya ve yurtdışındaki ünlü üniversitelerle sürekli araştırma ve geliştirme ve diş hekimleri ile yakın işbirliği, Saremco Dental’e yüksek yenilik ve kalite standardı sağlar. 

İsviçre'de üretilmiştir.

Tüm ürün sürecini her zaman izleyebilmek ve böylece ürünlerimizin en iyi kalitesini, güvenilirliğini ve işlevselliğini garanti edebilmek için İsviçre’deki Rebstein tesisimizde kasıtlı olarak araştırma yapıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz.